קייטרינג מוסדי- כשר ומותאם אישית על פי צרכי החברה

כיום כשהזמן הפנוי כ"כ מועט והכל לחוץ למי יש באמת זמן להכין אוכל לעבודה ליום המחרת. בהפסקות האוכל לא כ"כ בא לנו לחמם אוכל מאתמול אלא להתפנק באוכל עשיר, מזין ובעיקר טרי וטעים. אין כמו ארוחה טובה כדי להעלות את שביעות רצון העובד וכפועל יוצא גם את תפוקתו.

ראובן גד, מנכ"ל ובעלים של חברת קייטרינג תמרים, מסביר כיצד הוא מצליח לשווק ארוחות גורמה טריות, טעימות וכשרות המותאמות אישית לצרכי העסק או החברה.

כיצד מתארגנים לדרישות של קייטרינג מוסדי ברמות שונות של כשרות מבחינה לוגיסטית?

ראובן גד

ראובן גד, מנכ"ל ובעלים של חברת קייטרינג תמרים

המטבחים אצלנו מחולקים לשניים : מטבח חלבי ומטבח בשרי אשר שניהם כשרים.ניתן גם לבקש כשרות בדרגה מחמירה יותר – קייטרינג חלבי כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ  וקייטרינג בשרי גלאט כשר בהשגחת נציג מטעם הרבנות הראשית של המועצה הדתית בראשון לציון. במקרה  האחרון, נציג מטעם הרבנות הראשית משגיח על תהליך הקניה של הבשר, הכנתו והגשתו ומתחייב על כך בכתב.  לכן, אין זה משנה אם אתם מעוניינים בארוחה חלבית או בשרית, תמיד תוכלו לקבל את השירות האיכותי ביותר מבלי לוותר על דרישות הכשרות או על טיב המזון.

כיצד מבצעים התאמה של שירותי קייטרינג לחברות או עסקים באופן אישי לטעמו של כל סועד?

צילום:אודי גורן

אנו מקפידים על שני עקרונות חשובים על מנת שנוכל לספק שירותי קייטרינג לחברות באיכות גבוהה ביותר ועם זאת, עדיין להתייחס לדרישות הספציפיות של כל סועד:

א.את המנות החמות והמורכבות יותר להכנה אנו מכינים במקום ולכן המזון טרי ואינו מכיל חומרים משמרים או מלאכותיים כלשהם.

ב.בהתאם לסעיף הראשון, באופן אנחנו מסוגלים להתחשב בדרישות הספציפיות של כל סועד, לדוגמה, בישול בלי מלח או עם כמויות קטנות יותר של שומן עבור אותם סועדים המקפידים על התזונה שלהם הקפדה יתרה.

מה לגבי גודל התפריט? כל כמה זמן רצוי לרענן אותו?

אנחנו מרעננים את התפריט על בסיסי שבועי. בנוסף לכך, אנחנו מתאימים את התפריט בהתאם לעונות השנה. למשל, בחורף יהיה מבחר גדול יותר של מרקים או קדירות, ובקיץ יהיה מבחר גדול יותר של מאפים וסלטים שקל יותר לעכל אותם ואינם מכבידים על הבטן.

האם אתה רואה שינויים בדרישות של הלקוחות בשנים האחרונות בהן המשרות ושעות העבודה הופכות להיות יותר ויותר תובעניות?

בחברות בהן יש שעות עבודה לא שגרתיות כמו למשל חברות היי-טק וכמובן בחברות בהן יש משמרות לילה קבועות כגון חברות אבטחה או שמירה, אנחנו מספקים גם ארוחות לילה בנוסף לארוחות היום. ארוחות אלו כוללות בדרך כלל מנות קלות יותר כמו סנדביצ'ים בשריים, מאפים, פשטידות מתוקים וכו'.

המאמר באדיבות ראובן גד, מנכ"ל ובעלים של חברת קייטרינג תמרים, חברה וותיקה המתמחה בייצור ואספקת קייטרינג גורמה חלבי ,בשרי וקייטרינג לחברות במחירים נוחים ,מגוון עצום ובעיקר טעים טעים.

פורסם בקטגוריה שירותים לעסקים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.