סוככים לעסק – הרבה יותר מהצללה

הסוכך מוצרי הצללה בע"מ

כאשר חושבים על סוככים לבית העסק ויתרונותיהם, רבים מדמיינים לעצמם הצללה מפני השמש בקיץ, והגנה מפני הגשמים בחורף. אולם לסוככים קיימים יתרונות רבים נוספים, אשר עשויים לסייע להצלחת כל בית עסק. שלמה ברק, מנכ"ל ובעלים של חברת הסוכך מוצרי הצללה בע"מ, מסביר כיצד יכולים סוככים לסייע גם לעסק שלך.

1. מה היתרונות של סוככים לבתי עסק, וכיצד הם יכולים לסייע להצלחת העסק?

סוככים מהווים פתרון מצויין לעסקים, הן לקירוי והצללת בית העסק, וכן לסגירת שטח חיצוני ושיוך של השטח לשטח העסק וכמובן לשילוט. ניתן לשלב גרפיקה של בית העסק, כגון שם העסק, הלוגו ומה מציע העסק ללקוחותיו, על גבי הסוכך – ובכך הסוכך משמש גם כמקור לצל והגנה מגשמים, וגם כשילוט של העסק.

הסוככים ממוקמים בד"כ מעל הכניסה לבית העסק, ובכך מיידעים את הלקוחות הפוטנציאליים על קיומו של העסק המדובר.

כמובן שמעל הכל, הסוכך מוסיף לסגנון העיצובי של המקום. ניתן לבחור את צורת הסוכך שיותקן, את צבע הבד והשלד ובעצם להתאים את עיצוב הסוכך לרוח העיצובית ולסגנון של בית העסק.

2. אילו סוגי סוככים מומלצים במיוחד לבתי עסק שמעוניינים בפתרונות הצללה?

התאמת הסוכך לבית העסק תלויה במטרות שהעסק מבקש להשיג בהתקנת הסוכך. אם העסק מעוניין בשילוט והצללת שטח מצומצם מעל כניסה או ויטרינה, ניתן להסתפק בסוכך קבוע בכל צורה, או בסוכך מרקיזה.

באם המטרה המבוקשת היא הצללת ויטרינה או חלונות מפני חדירת אור שמש לתוך בית העסק, ניתן להיעזר בסוככי מסך.

אם בית העסק מבקש לסגור שטח חיצוני כמו בבתי קפה או מסעדות, ולהגן עליהם מפני גשם ושמש, ניתן לקחת סוככי מסילה. יחד עם זאת, הפתרון החדשני והעדכני מכולם הוא סוכך ה"סנטק", אשר מאפשר גם הוספת תאורת לדים מובנית ואפילו דימר, כך שניתן לכוון את התאורה לאווירה שרוצים להשרות.

3. כיצד ניתן ליצור סוכך ייחודי לכל בית עסק, אשר יבליט ויבדיל אותו מאחרים?

סוככים קבועים, לדוגמא, מגיעים במגוון רב של צורות אפשריות. באפשרות כל בית עסק להחליט כיצד הוא רוצה שהסוכך ייראה – האם יהיה זוויתי, קשתי, מעוגל או כל צורה שיבחר. ניתן לצבוע גם את צבע השלד (הקונסטרוקציה), לבחור את צבע הבד שיכסה את השלד וכמובן ניתן להוסיף את הגרפיקה המזוהה עם העסק בהתאם לצבעי הלוגו.

4. האם ניתן להתקין סוככים בכל מקום, והאם נדרשים אישורים מיוחדים?

ניתן להתקין סוככים בכל מקום. במרבית המקרים נראה סוככים מעל מפתחים כמו חלונות, דלתות, ויטרינות, חצרות ומרפסות. יחד עם זאת, בשל הסגנון העיצובי של הסוככים, ניתן לפגוש בסוככים גם בתוך מקומות סגורים – לדוגמא, בעמדת הירקות והפירות בסופר.

באשר לרישוי, סוככים מתקפלים (זרועות, מרקיזות, סוככי מסך ומסילה, דגמים של "סנטק") אינם דורשים אישורי עירייה במרבית העיריות בארץ. עם זאת, כאשר מדובר בסוכך קבוע, לרוב נדרש הלקוח להוציא אישור מהעירייה המדוברת.

המאמר באדיבות שלמה ברק, מנכ"ל ובעלים של חברת הסוכך מוצרי הצללה בע"מ, החברה הוותיקה ביותר לייצור והתקנת סוככים ומגוון פתרונות הצללה לבתי עסק ולבתים פרטיים. 

פורסם בקטגוריה ניהול עסק. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.