מיני בר מים למשרד – מה צריך לדעת?

בר המים הוא ללא ספק אחד המתקנים היותר שימושיים בבית או במשרד והוא חוסך לנו את הצורך לסחוב בקבוקים או כדי מים ענקיים של מים מינרלים מכיוון שהוא מחובר ישירות לתשתית המים. המתקנים המודרניים כיום הם קטנים יחסית ומגיעים בתצורה של מיני בר אותו אפשר להעמיד על השיש מבלי שהוא יתפוס הרבה מקום במטבחון. בלחיצת כפתור אפשר תוך שנייה לקבל מים קרים ומרווים או מים חמים לקפה או תה.

עם זאת, כאשר בשוק יש מספר גדול של יצרניות שונות ועשרות דגמים שונים, לעיתים קשה לעשות את הבחירה הנכונה, במיוחד אם נכנס אליכם למשרד נציג מכירות אגרסיבי שמדבר אתכם סינית וזורק לחלל האוויר מושגים טכניים שונים שאין לכם מושג מה הם.

אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בר מים משרדי?

שיטת הסינון– מבלי להיכנס לשאלה איזו שיטת סינון היא הטובה ביותר, חשוב שתדעו כיצד השיטה שמוצעת לכם עובדת. לדוגמה, יש פילטרים המסננים אך ורק אבנית וחלודה, ולעומתם יש מסננים שמשתמשים בפחם למניעת טעמי וריחות לוואי, כך שתמיד תקבלו מים טעימים מרווים בלי קשר לאזור בו אתם נמצאים… חשוב גם לבדוק שלמכשיר עצמו יש תקן ישראלי 1505 ממכון התקנים (חלק מהמתקנים מתהדרים גם בתו תקן אמריקאי או בתו תקן 900 למכשירי חשמל, אך שני אלו לא יכול להוות תחליף לתקן הישראלי וצריכים להיות בנוסף אליו).

עלויות נלוות – כמו כל דבר בחיים, גם העלות של המיני בר לא מסתכמת ברכישת המכשיר עצמו (עניין של כמה אלפי שקלים) ויש גם להחליף פילטרים פעם בתקופה. אם מחיר הפילטרים הוא גבוה, ייתכן שגם המכשיר הטוב ביותר לא יהיה שווה את הקנייה.

שירות ותמיכה – ערכו סקר מקדים על כל חברה ממנה אתם מקבלים הצעת מחיר, גם על מנת להשוות את העלויות לחברות  אחרות וגם על מנת שתהיו מוכנים לשאול שאלות חשובות בשלב כמה שיותר מוקדם. (אם תחכו עד לשלב ההתקנה, יהיה לכם הרבה יותר קשה לצאת מן העסקה).

כמו כן, אל תאמינו לנציגי מכירות שמחברים אלקטרודות משונות ומראים לכם כי המים משנים את צבעם, מדובר בתגובה טבעית לפירוק כימי של חומרים הנמצאים במי ברז כמו למשל ברזל.

ניקוי ותחזוקה – כולנו שמענו בחדשות אודות מתקני מים שצוברים חיידקים רבים ועלולים לסכן את בריאותנו. לכן חשוב מאוד לבחור במתקן שקל לנקות אותו מדי כמה ימים ואין צורך להיות מהנדס מכונות על מנת לחבר אותו בחזרה…

תכונות נוספות – תכונות כמו ויסות טמפרטורה ונעילה נגד מים רותחים עבור ילדים, אחריות לשנה לפחות ומנגנון דיגיטאלי או אנלוגי יכולים אף הם להשפיע על הבחירה. אל תבחרו במכשיר מסוים רק מכיוון שיש לו הכי הרבה תכונות נוספות, אלה בחרו בזה שהכי מתאים לצרכים שלכם.

פורסם בקטגוריה שירותים לעסקים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.