מדפסת משולבת

מדפסת משולבת משתלמת כמעט בכל המצבים

כיום אנשים שואפים לקבל יותר ולהוציא פחות, לרכוש פחות וליהנות מיותר שירותים. אי לכך מדפסת משולבת מהווה מענה אידאלי, ולו כי היא גם מציעה יותר פונקציות וגם אינה תופסת יותר מקום, ובנוסף היא גם מציעה יותר פונקציות וגם אינה מצריכה רכישה נפרדת של מגוון מוצרים בנפרד, כך שבסוף היום מדובר בחיסכון משמעותי. אם כן בין מה למה  משלבת אותה מדפסת? ובכן בין הדפסה, צילום וסריקה, כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מדפסת משולבת שכוללת שירותי פקס ואף ניתן למצוא מדפסת משולבת שמדפיסה בשיטת הלייזר.

מגוון הבדלים נוספים בין מדפסות

עם זאת, כאן לא נגמרו מנעד ההבדלים בין האופציות השונות, ועל כן ראוי לציין  שגם ניתן ליהנות ממבחר עשיר של חברות אשר מייצרות דגמים שונים וניתן למצוא מנעד הבדלים נוספים – כגון גודל המדפסת, עיצוב מהדפסת, נורת לד אשר מהווה אינדיקציה וגודל המסמכים אשר ניתנים לסריקה (ולו כי יש מדפסת משולבת שבנויה כמו מכונת הצילום הקלאסית והיא כוללת משטח זכוכית אשר מאפשר סריקה של מגוון גדלים, ולעומת זאת יש מדפסת משולבת שמאפשרת בכול רגע נתון סריקה של מסמך בודד בגודל A4). עם זאת מרב ההבדלים המהותיים מתמקדים בעלויות הדיו ובמהירות ההדפסה.

מדפסת לייזר משולבת

מדפסת משולבת אשר מושתתת על שיטת הלייזר לא פעם נמצאת עדיפה, אם כי היא גם מעט יותר יקרה. מבקשים להבין מה נכון עבורכם? ובכן יש להבין ששיטת הלייזר מאפשרת הדפסה של כמות יותר גדולה ובאיכות יותר גבוהה בתוך זמן יותר קצר. עם זאת, על התענוג יש לשלם, ולו כי טונר צבעוני של מדפסת לייזר יקר באופן משמעותי מהחלופה. אם כן האם מדובר בצורך כדאי? ובכן תלוי בתקציב ובצרכים. נשארו התלבטויות? מוזמנים להתייעץ עם איש מקצוע שחי את התחום, ולו על מנת לקבל היבטים נוספים בהם ראוי להתחשב.

אחריות

טוב לדעת שמדפסת משולבת מגיעה עם אחריות שלרוב כוללת מגוון תיקונים, אך באותה נשימה גם יש לציין שלא פעם האחריות מגיעה לתומה לאחר תקופה של חודשיים ימים, לא הרבה יותר מכך. מכאן שאם מתעוררת בעיה לאחר מכן, הרי שברוב הפעמים כן ישתלם לשלם לטכנאי, במקום לרכוש מדפסת חדשה, אך יחד עם זאת גם טוב לדעת שהמדפסת החדשה מגיעה ביחד עם ספר הוראות שאינו רק מוצג ראווה, אלא עשוי לפתור לא מעט תקלות ואף לענות על מגוון שאלות. מכאן שמוטב להשקיע מעט זמן בבירורים באמצעות קריאה מספר ההדרכה, וזאת במקום לשלוח את המדפסת לחנות תיקונים ואף במקום להזמין טכנאי פרטי.

מדפסת שיש בה הכל –  טוב גם לבית וגם למשרד

לסיכום נוסיף ונציין שמדפסת משולבת אידאלית עבור מגוון צרכים ביתיים וכמובן שגם עבור צרכים משרדיים, במיוחד כאשר מבקשים ליהנות ממגוון כלי עבודה חשובים ובאותה נשימה כאשר מבקשים לתפוס כמה שפחות מקום על השולחן ועל המדפים

פורסם בקטגוריה שירותים לעסקים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.