על תקציב שנתי ומיתוג עסקי

נשאר כסף שלא נוצל בתקציב השנתי? הזדמנות מצויינת למיתוג עסקי!

הגורם המשמעותי להצלחה של עסק לאורך זמן הוא תכנון של תקציב שנתי. ניהול נכון של התקציב בנוי מניהול תזרים מזומנים הכולל את ההוצאות ואת ההכנסות של העסק במשך שנה.

היקף ההוצאות המתוכנן לשנה נאמד על פי ניסיון העבר, במקרה של הוצאות קבועות, ובהוצאות אחרות ניתן לבצע בדיקה מוקדמת וקבלת הצעות מחיר. בסוף השנה, במקרים רבים נמצא שהמאזן חיובי בסיכום ההכנסות, הרווחים במגמת עליה, אך עדיין נשאר כסף בסעיף ההוצאות.

השקעה נכונה בשיווק ומיתוג

זוהי הזדמנות טובה להשקיע בשיווק ומיתוג עצמי של העסק. מיתוג ושיווק הם לחם חוק של כל עסק, לכן כל בעל עסק שואף לפרסם את עצמו באופן היעיל ביותר.

אחד מאמצעי השיווק היעילים ביותר הוא מוצרים שונים שנושאים את שם בית העסק. ישנם מוצרים שתמיד קיימת עבורם דרישה ולכם הפרסום דרכם הוא יעיל לחלוטין. דוגמאות טובות לכך, מחזיק מפתחות ממותג, עט ממותג, או דיסק און קי ממותג. מומלץ הוא לבחור מוצר שהוא שימושי ובעל ביקוש.

עטים ממותגים

קידום מכירות באמצעותם מבטיח חשיפה גבוהה של העסק שלכם, אחרי הכל בניגוד לפלאייר או עלון פרסומי שבמקרה הטוב ימצא את עצמו על דלת המקרר, עט או מפתח עם מחזיק מפתחות נמצא תמיד בהישג יד ואף אחד לא ישליך אותו לפח כלאחר יד. הדפסה או חריטה על המוצר מהווים דרך מצוינת עבור מיתוג עסקי של העסק שלכם. עטים עם לוגו עושים את מלאכת הפרסום על פי עקרון הנדידה. עט עובר מאחד לשני וכך גם הפרסום של העסק שלכם.

מוצרים ממותגים – מה כדאי לבחור?

האפשרות לבצע הדפסה על סוגים שונים מבין מבחר העטים הקיים בשוק מאפשרת לבחור את סוג העט. בעוד שבמשרד ניתן להציב מבחר גדול של עטים פשוטים וצבעוניים לשימוש כלל המבקרים בו, בעת עריכת אירועים מיוחדים, כנסים או כמתנה ללקוחות החברה או לעובדים ניתן לעומת זאת לחרוט על עט יקר ואיכותי יותר. מדובר על שתי ציפורים במכה אחת משום שזוהי גם מזכרת ושי יוקרתיים במיוחד וגם אמצעי נהדר לשווק את העסק שלכם.

ידוע שבחירת אמצעי הפרסום אומר רבות על העסק שלכם. סוג העט, ושיטת ההדפסה מהווים מראה של העסק ולכם כדאי להקפיד על הבחירה של העטים וסוג ההדפסה. כמה מגבלות צריכות להנחות אתכם בבחירת המוצר וסוג ההדפסה. הלוגו יהיה בגודל קטן של 4 ס"מ אורך על 1 ס"מ רוחב. ניתן לבחור הדפסה צבעונית על עטים לא לבנים שיהיו בה עד 4 צבעים. על עט לבן מדפיסים הדפסת פרוצסה וההדפסה היוקרתית ביותר היא מאז ומתמיד הדפסה בשיטה של חריטה שיכולה להיות רק בצבע אחד ועל עטים שעשויים ממתכת.

פורסם בקטגוריה שיווק ומכירות. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.