שיפור חווית הלקוח בבית העסק

אחת מהשאלות העיקריות שכל בית עסק נדרש לתת עליהן את הדעת היא כיצד להעניק ללקוחות את חווית השירות הטובה ביותר.

בימינו, בשעה שהמודעות הצרכנית גוברת, ושולי הרווח מצטמצמים, הקלף המנצח הוא במקרים רבים אותו ״הערך המוסף״ שבית העסק מעניק ללקוחותיו, כאשר חוויית השירות מהווה במקרים לא מעטים אותו ה-״אלמנט המכריע״, שהופך לקוח מזדמן ללקוח מרוצה ולשגריר של בית העסק.

נושא חוויית השירות מהווה במיוחד אלמנט קריטי עבור בתי עסק המעניקים שירות פרונטאלי ללקוחות (בניגוד לבתי עסק המעניקים שירות באמצעות האינטרנט, דוא״ל, טלפון וכו׳). בתי עסק מצליחים מסוג זה כבר הבינו שיצירת אווירה מזמינה ומפנקת במתחם השירות היא הדרך לייצר קהל לקוחות קבוע ונאמן, מה שיכול גם "להצדיק" מחיר סופי גבוה יותר לצרכן.

מכונת קפה למשרד – יוקרה ושירותיות בהשקעה מצומצמת

בעוד שבעבר, מכונת קפה למשרד היתה נחלתן הבלעדית של בתי קפה ומרכזי שירות גדולים, בימינו, הודות להיצע העצום בתחום מכונות הקפה, ולצניחת המחירים בענף – התקנת מכונת קפה במשרד  לשירות העובדים והלקוחות כאחד הפכה בהישג ידו של כמעט כל עסק קטן, עם עלות התקנה בסיסית, ודמי תחזוקה שוליים ביחס למקובל בעבר.

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר בהתקנת מכונת קפה למשרד, במיוחד במשרד המעניק שירות פרונטאלי ללקוחות, היא מתן מענה לשני קהלי יעד שונים במחיר אחד. המכונה משרתת במקביל הן את העובדים והן את הלקוחות, והופכת כל משרד סטנדרטי לבית עסק מהוגן, בעל נראות מכובדת ויוקרתית, אשר שם דגש על רווחת כל השוהים בו, העובדים והלקוחות.

  • מבחינת העובדים – מכונת קפה למשרד היא בראש ובראשונה מוצר שימושי ונוח, המשדרג את פינת הקפה המסורתית. בעוד שבמשרד ללא מכונת קפה, "טקס הכנת הקפה" עלול להימשך זמן רב, ולגזול מזמן העבודה בפועל, הכנת קפה באמצעות מכונת קפה היא פעולה מהירה ויעילה בהרבה, מה שמאפשר לעובדים להתמקד יותר בעבודה, תוך לגימה מקפה איכותי ומשובח, המשדר לעובדים את החשיבות שההנהלה רואה בדאגה לרווחתם.
  • מבחינת הלקוחות – כאשר לקוח נכנס למשרד לצורך התייעצות, קבלת שירות או אפילו הגשת תלונה, נוכחותה של מכונת הקפה משדרת לו כי הוא אורח רצוי, וכי ההנהלה שמה דגש על הפיכת שהותו במשרד לנעימה ולמפנקת ככל הניתן. כפי שהוכח במחקרים רבים לאורך השנים – לקוח המרגיש נוח בבית העסק ייטה לשהות בו פרק זמן ארוך יותר, ואף לבצע רכישות בסכומים גבוהים יותר – שזו כידוע מטרתו של כל בית עסק.

אם גם אתם מחפשים את הדרך לשדרג את המשרד שלכם, לדאוג לרווחת הלקוחות והעובדים כאחד, ואף לבדל את בית העסק שלכם מעסקים דומים הפועלים באזור – התקנת מכונת קפה במשרד היא הפתרון הפשוט, היעיל והאפקטיבי ביותר, והכל בהשקעה כספית מינימאלית.

פורסם בקטגוריה בלוג. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.