איך לבחור קורס NLP?

כיצד להתחיל לייבא מוצר?

בתור איש עסקים או מכירות, אתה בוודאי יודע כמה חשוב לבדוק היטב את המוצר אותו אתה קונה לפני הקנייה. אותו דבר בדיוק תקף גם לגבי לימודי NLP: בשוק קיימים בתי ספר רבים ל-NLP המכשירים את הלומדים להשתמש בכלי ה-NLP (קורס זה נקרא NLP Practitioner) ויש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שנרשמים לקורס NLP באחד מהם.

האם הקורס מתאים לקהל הישראלי – מרכז ההכשרה האמריקאי של ה- NLP  (ה – NLP Trainer) המכשיר מדריכים מקצועיים בתחום, מעביר את חומר הלימוד בשפה האנגלית. לכן יש להתאים את תכני הקורס לקהל הישראלי כך שיהיה אפשר ללמד אותם בשפה העברית. לכן, חשוב לבדוק האם תכני הקורס עברו את ההתאמה הנ"ל.

האם הקורס נלמד בקבוצות קטנות והאם הוא מתאים גם לאנשים עובדים – רצוי שמספר המשתתפים המקסימאלי בקבוצה לא יעלה על 20 משתתפים על מנת שיהיה אפשר לתת לכל תלמיד יחס אישי ולתרגל את תכני הקורס היישומיים כבר בזמן הלימוד.

רצוי גם (אך לא חובה) שהקורס יילמד בשעות הערב על מנת שלא לפגוע באנשים עובדים ולהעניק להם את היכולת ללמוד ללא הפרעות והסחות דעת.

האם מוענק לתלמידים ליווי גם לאחר הקורס – בתחום כמו NLP, חשוב שיהיו תכני וידאו וחומר רקע נוסף (כמו הקלטות קוליות) בו התלמיד יוכל להעזר גם לאחר סיום הקורס. חלק מבתי הספר מציעים את האפשרות הזו וחלקם אף יצרו פורטל פרטי לבוגרי הקורס בה הם יכולים לשתף מידע ולתרום אחד לשני.

תעודת הסמכה – האם תעודת ההסמכה של הקורס (Certified NLP Practitioner) מוכרת על ידי מוסדות בין לאומיים וישראלים ותאפשר לכם להתקדם לקורסים מתקדמים יותר כמו ה – NLP Master Practitioner?

קשת הנושאים בה עוסק הקורס

מלבד כל מה שהזכרנו עד כה, חשוב שהקורס יעסוק במהות של ה – NLP שמתמקדת לרוב בשלושת הנושאים הבאים:

חידוד שפת הגוף – כך נוכל לזהות טוב יותר את האדם שעומד מולנו, לקרוא את שפת הגוף שלו, ולהבין האם הוא מוכן למכירה ורוצה לקנות את המוצר או השירות אותו אנחנו מוכרים.

שימוש בשפת הגוף שלנו – כך נוכל להשתמש בשפת הגוף שלנו על מנת להגביר את הכימיה והקרבה ביננו לבין מי שעומד מולנו ונגרום לו לקנות את מה שאנחנו מוכרים.

שימוש בשפת הדיבור ואינטונציה – כך נוכל להשתמש בשפת הדיבור ובאינטונציה שלה על מנת להעביר את המסר המכירתי בצורה אפקטיבית יותר ולמעשה להשפיע על תת המודע של הלקוח הפוטנציאלי שלנו.

מהבחינה הזו, חשוב מאוד שלקורס יהיה סילבוס מפורט עם רשימת כל הנושאים ומערך השיעורים המלא, זאת על מנת שיהיה אפשר להשוות בין סילבוסים שונים ולהעריך את רמת המקצועיות והעומק של כל אחד מהם.

פורסם בקטגוריה לימודים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.