קורס ניהול זמן

קורס ניהול זמן

אחד המשאבים החמקמקים ביותר בעסק הוא זמן. בעלי עסקים רבים מתלוננים שאין להם די שעות ביממה כדי להספיק לתפעל את העסק, לקדם את השיווק שלו, לדאוג לאדמיניסטרציה, להרגע ולהטען וכן, גם לישון.

כבעלי עסק אנחנו נוטים להשקיע יותר זמן במקומות שנוח לנו לעסוק בהם, אך ללא ניהול נכון של הזמן נגלה שמשהו תמיד נשאר ללא טיפול. קורס ניהול זמן לבעלי עסקים, מאפשר להם ללמוד כיצד לנצל את הזמן שלהם טוב יותר, למצוא את האיזון בין המשימות השונות, לתחום את שעות העבודה של העסק כך שישארו להם חיים פרטיים וכן הלאה.

קורס ניהול זמן – איך לנהל נכון את הזמן?

קורס ניהול זמן משלב בין חלק תיאורטי, בו לומדים כיצד לתכנן נכון את היום, להגדיר את המטרות, לחלק את היום לתחומים שונים, ולהיות אפקטיביים, לבין חלק מעשי-אימוני במסגרתו החומר מיושם על ידי בעל העסק.

ניהול נכון של הזמן מאפשר לבעל העסק להיות רגוע יותר, להבטיח שהמטלות החשובות והדחופות בוצעו, לדאוג הן למכירות בהווה והן לאלו שיהיו בעתיד על ידי השקעת זמן בשיווק, להמנע מדחיינות שיוצרת בלאגן, ולהבטיח את קיומו של זמן פנאי, שחיוני לחידוש האנרגיה של בעל העסק.

מתי שווה לעסק לגדול?

הזמן שיש לבעל העסק הוא סך שעות העבודה שלו. לעיתים, על ידי הבאת עובדים לתפקידים ספציפיים בעסק או הוצאה לאאוטסורסינג של פעילויות בו, ניתן לפנות יותר זמן לטובת הגדלת הרווחיות.

לכן קורס ניהול זמן לבעלי עסקים מעניק לא רק את הכלים להתמודדות טובה עם הזמן, אלא גם פרספקטיבה אחרת על ניהול העסק.

להרוויח לא רק את הזמן

עסקים שבהם ניהול הזמן נכון, מצליחים לשרוד טוב יותר מאשר עסקים בהם בעל העסק עוסק בו מסביב לשעון ומרגיש שאינו מספיק כלום. תכנון נכון של הזמן, הוא גם תכנון נכון של ההכנסות, שכן על פי חוק פארטו 20% מהפעולות בעסק מביאות 80% מהרווחים. באמצעות השקעת הזמן באפיקים הנכונים, ניתן להוציא את מקסימום הרווח במינימום השקעה, וזה המפתח לעסק מצליח.

קורס ניהול זמן יעיל במיוחד למנהלים מטיפוס היזם, ששופעים ברעיונות חכמים אך מתקשים למצוא את הזמן ליישם אותם. באמצעות תהליך מובנה, הנלמד בקורס ניהול זמן, ניתן לרתום את הרעיונות וההשראה ולתרגם אותם להכנסות.

קורס ניהול זמן לבעלי עסקים יכול להיות השקעה משתלמת של זמן ומשאבים אם מוכנים לאמץ את התכנים הנלמדים בו לניהול העסק.

פורסם בקטגוריה לימודים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.