אודות מתעסקים – ייעוץ עסקי ברשת

 אחוז ניכר מבעלי העסקים העצמאיים מרגישים שאין להם עם מי להתייעץ בנוגע לעסק שלהם. אחרים, שעומדים לפני פתיחת עסק, מתקשים למצוא את כל המידע הדרוש להם על מנת לקבל את ההחלטה האמיצה. כדי למלא את החוסר הזה, הקמנו את "מתעסקים", אתר המרכז מידע וייעוץ עסקי על הקמה וניהול עסק, ומציע לקוראים בו את הסבריהם של מומחים מתחומים שונים.

מתעסקים – ייעוץ עסקי –  מלווים אתכם להצלחה עסקית

באתר מתעסקים תוכלו לקרוא את כל מה שמעניין אתכם כבעלי עסק ולקבל תשובות מרוכזות לשאלות החשובות באמת. בעידן שבו רק 1 מכל 5 עסקים מצליחים לשרוד את השנים הראשונות, חשוב שיהיה בידיכם כמה שיותר מידע אובייקטיבי, שיסייע לכם לצמצם סיכונים ולהגדיל סיכויי הצלחה.

אנו, באתר מתעסקים, נלך אתכם צעד אחרי צעד, החל משלב הקמת העסק, הכניסה לשותפות עסקית או רכישת עסק קיים, ונסייע לכם לבחור נכון בצמתים עמם תפגשו במהלך שלב זה. נמשיך לצמוח עם העסק שלכם ונספק לכם מידע שיסייע לכם בניהול עסק ויזהיר אתכם מטעויות נפוצות, וכן נציע לכם כלים נפוצים וחשובים של ייעוץ עסקי לצמיחה.

מתעסקים – ארגז הכלים שלכם

כעצמאים ובעלי עסקים, עליכם להתמודד לא רק עם התחום שבו אתם טובים, אלא גם עם המון תחומים נוספים שדורשים את זמנכם ותשומת לבכם. כדי לסייע לכם להתמודד עם מטלות השיווק, הנהלת החשבונות, התחומים הפיננסיים והמשפטיים ועוד, יצרנו עבורכם באתר מתעסקים קטגוריות ייעודיות, שבהן ליקטנו חומר ממומחים בתחומם.

אנחנו יודעים שלא לכל עצמאי יש את הזמן והמשאבים כדי לשכור אנשי מקצוע שיסייעו לעסק שלו. לכן, קבצנו באתר מתעסקים טיפים בנושאי שיווק ומכירות, הנהלת חשבונות, ייעוץ פיננסי וייעוץ משפטי שיקלו עליכם להתמודד עם מטלות אלו בעצמכם.

לצד טיפים אלו, החלטנו לחשוף אתכם למגוון שירותים לעסקים שיכולים לעניין אתכם ולהקל על העבודה השוטפת שלכם, וכן לקורסים ולימודים שיכולים להעשיר את הידע שלכם, ללמד אתכם כיצד להתנהל נכון יותר ולהזניק את עצמכם קדימה.

מתעסקים משתדלים בשבילכם

אתר מתעסקים שם לו למטרה לספק ייעוץ עסקי ומידע מעניין וחיוני לבעלי עסקים, ובשל כך אנו מעלים בו בכל פעם כתבות חדשות ואת עצותיהם של מומחים ממגוון תחומים. את הכתבות החדשות שלנו תוכלו לקרוא בדף הבית, ונשמח אם תשתפו את הכתבות שמהן הפקתם תועלת בקרב חבריכם ובעלי עסקים נוספים.

שלכם, צוות אתר מתעסקים.

סגור לתגובות.